piątek, 17 kwietnia 2015

Umieram w szkole ;-;

Hejka hej Misiaczki moje kochane :)

Jejkuuu... Jestem teraz w szkole. Mam wf, ma dworze,  ale nie ćwiczę,  bo coś mi jest. Mam czerwona twarz, jest mi gorąco,  ale mam dreszcze,  duszno, boli mnie głowa chociaż rano brałam paracetamol,  słabo mi.  Nie wiem co się ze mną dzieje :( dzwoniłam do mamy i powiedziała żebym po tej lekcji poszła do domu, heh :D
Pójdę spaaaaa,  jak fajnie haha
Ale niestety nie pośpię długo, bo muszę gdzieś tam iść...
Dobra,  niedługo dzwonek. Paa ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz